top of page
Green Buildings

חברו את המוצרים שלכם לפרויקטים בתכנון

התחברו ל-  BIM 

BIM מה זה
מה זה BIM?

מתודולוגיית BIM היא סטנדרט בינלאומי לשיטת תכנון, ביצוע וניהול בניה, לאורך כל מחזור חיי המבנה. מוצר BIM הוא לא רק מודל תלת מימדי ממוחשב, הוא מספק מידע על החיבור שלו לכל מערכות הבניין, ברמות פירוט שונות ובהתאמה לשלבים השונים בתהליך הבנייה. הוא מכיל בתוכו:

  • מידע פיזי 

  • מידע ויזואלי

  • מידע לניתוח אקלימי

  • חיבור לזמני ביצוע באתר

  • חיבור לכתבי כמויות

  • חומר שיווקי

 

​בקרב מרבית מדינות ה-OECD מתודולוגיית BIM נוכחת מעל 70% מפרוייקטי הבנייה, ומרבית המדינות החברות בארגון גיבשו סטנדרט BIM ככלי תכנוני ותקשורתי. סקרים שנערכו בקרב חברות בנייה מובילות בעולם מראים על ייעול תהליכי התכנון והבנייה בעשרות אחוזים בשל שימוש בשיטה.

הגדל בלחיצה
להסתכל קדימה
להסתכל קדימה

שוק ה-BIM בישראל חי ובועט! בכל חברת ניהול, תכנון וביצוע כבר פועלים במרץ מנהלי BIM. כך למשל, כבר מזה שנתיים, הפרויקטים הציבוריים הביטחוניים בישראל נדרשים לתכנון ב-BIM ובימים אלו, גם הרגולטור, מינהל התכנון במשרד הבינוי, מנסח תקן ישראלי 19650, למידול מערכות בניין, בהתאמה לתקן הבינלאומי, ובנוסף לת"י 5281 המקנה נקודות זכות לבנייה ירוקה ע"ב קריטריון החדשנות. 

 

אם זה לא מספיק כדי לשכנע אתכם להצטרף למהפכה הטכנולוגית ולהיות חלק מתעשיה 4.0, אז דעו שניתנים מענקים ותמריצים לתעשיות המטמיעות את האסטרטגיה בחברה. אפשר לסכם זאת כך - חברות למוצרי בנייה שלא יפעלו ליצירת קטלוג BIM למוצריהן, ימצאו עצמן בחסרון משמעותי אל מול המתחרים.

start-button_edited.png

התעשיה הישראלית

שימוש ב-BIM עשוי להביא להגדלת הבניה המתועשת בישראל ב- 28% 

רווחיות

הטמעת BIM עשויה להביא לצמיחה של 13% ברווחיות 

ייעול תהליכים

יישום מתודולוגיית BIM
בתכנון האדריכלי וההנדסי יכולה   
להקטין את העלויות ב-7% עד 10% 

מאיפה להתחיל
מאיפה להתחיל?
הכירו את Bimmatch

כלי לאופטימיזציית תהליך הרכש של מוצרי בניה.

Bimmatch מחברת את התעשייה הישראלית ל-BIM. כל משתתף בתהליך התכנון והבניה יכול להפיק תועלת משרשרת המידע ב -Bimmatch.

 

חברות בניה

שימוש ב-Bimmatch מאפשר תקשורת מיידית על המוצרים בתוך הפרויקט, מציע לפחות שלוש חלופות שוות ערך, וכתב כמויות בקליק אחד. כך חב' הבניה חוסכות עד 10% מסך כל תקציב החומרים בפרוייקט המתבזבזים על טעויות בבחירת והזמנת מוצרי בניה, דבר המסתכם עד מיליוני שקלים בפרויקט. 

 

אדריכלים

Bimmatch עוזרת בצמצום כ 75% מטעויות התכנון וההתאמה של המוצר למבנה, שמירה על עדכניות התכניות האדריכליות לקראת הרכש, ומאפשרת לקבל ניקוד ירוק בתקן בניה ירוקה. המערכת מונגשת גם בפלאג אין לרוויט, כך שכל המידע על המוצרים מונגש למתכננים וליועצים כבר בשלבים ראשונים של הפרוייקט.


יצרנים וספקי מוצרים

המירו את הקטלוג ל- BIM באמצעות Bimmatch ותקבלו מבחר פרויקטים רלוונטים, לידים איכותיים ושיווק מבוסס דאטה ישירות לתכניות אדריכליות בפלאג-אין לרוויט. המערכת מנגישה את המידע הנכון לאדם הנכון בזמן הנכון. דרך אגב, אתם לא חייבים להכיר תוכנות מידול BIM בכדי לדבר BIM, כל המידע קיים באתר ופתוח לכל אחד.

BimmatchIcon85.png
השותפים שלנו

רוצים להיות חלק מתעשיה 4.0?

רוצים לקבל לידים אמיתיים לתוך פרויקטים בתכנון?

אנחנו פה בשביל זה ועבורכם!

אנחנו שותפים עם הטובים ביותר
bottom of page